THEY SAY CHANGES ARE GOOD | VOL 3.0

Long time no see .. And I do apologize for that.

Uue aastakümnega ( THE BIG 3.0, mis tegelikult saabus juba paar nädalat tagasi) saabub minu ellu paar täiendavad muudatust veel ning üks nendest puudutab väga tugevalt antud lehekülge siin.

Nii kurb, kui mul ei oleks seda ka välja öelda, aga antud postitus jääb siin lehel viimaseks. Kuid ärge poetage pisaraid just yet, sest ma absoluutselt ei väida, et olen lõpetamas blogipidamist kui sellist.

Nimelt kaaludes pikemalt ja laiemalt ning dilemmatsedes nii ühte kui ka teist pidi, olen ma lõpuks ikkagi otsustanud, et minu teine “virtuaalne laps” Portail on tänaseks end nii piisavalt tõestanud (ja ka tublisti käima saanud), et otsustasin kolida oma blogipoolega täies mahus üle just nimelt sinna. Sellest pealkirja sõnade-numbrite mänguna VOL 3.0 ka blogimise mõttes – OH, I’M SO OBSESSED algusest Behind the scenes PR-girl vahepunktini ning lõpetuseks täisosana Portail.ee leheküljest. Kuna Portail.ee on igas mõttes nii “mina”, siis tundus ainult loogiline, et ühel hetkel blogi sinna alla ka liigub, kuid ehk ei arvanud ma, et see kolimine nii kiiresti toimuma saab. Aga teate ju küll, they say changes are good.

Olgu lõpetuseks veel lisatud, et nii nagu olen jaganud oma personaalseid postitusi siin, siis jätkuvad need samas vaimus ka Portaili lehel, aegajalt põnevate rõivakomplektidega edvistades, aegajalt imelisi üritusi kajastades. Teil ei tule teha muud, kui LÕPUKS OMETI lüüa sisse palju lihtsam ja meeldejäävam veebiaadress http://portail.ee, natuke allapoole scrollida ning minu virtuaalne mina on teie ees tagasi. Loodan südamest, et järgnete mulle ♥

PS! Fotod on tehtud minu meeleolukalt juubelipidustustelt, mis oli kohe kindlasti käesoleva aasta (kui mitte paari viimase) parimaid pidusid!

One Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *