HAIR GAME CHANGER

Nagu usun, et ka paljudele teist, teevad mulle rõõmu mitmed erinevad asjad elus. Kuna olen ma väga (väga) heleda nahaga, siis näiteks, kui leian sobivas toonis jumestuskreemi, või kui leian imeliselt püsiva punase huulepulga. Ilumaailmast ei tee mulle aga miski rohkem rõõmu kui see, et ma leian minu juukseid kõige paremini “taltsutavad” juuksetooted. Ja kui taolised otsingud ükskord ka imelise leiuga lõppevad, siis kõikide “kaaskannatajate” (ja hea karma) nimel olen ma enam kui valmis sellekohast informatsiooni jagama. Eriti veel, kui selle leiuga on tugevalt seotud Jennifer Aniston ise. 

Ma usun, et Living Proofi kaubamärk ei ole mööda läinud kellestki, kes natukenegi juuksehooldusvahendite valikusse meil siin Eestis süvenenud on. Muidugi on brändile toonud omajagu kuulsust selle kaasomanik (= “the Rachel“) ise, kuid tegelikult väärib see märk igati tunnustust selletagi. Nimelt, kui süveneda Living Proofi pidevalt täienevasse tootevalikusse, siis sealt näeb kohe ära, et iga juuksesort leiab sellest oma ja kuna mõned kuud tagasi sai minust ametlikult long bobi omanik, siis ei leidnud ma paremat aega, et need endale kõige sobivamad hooldusvahendid ka koju tuua. Ja kuna ma olen tegelikult salajane loomulike ja pigem kahuste lokkide omanik (tõestuspilt näiteks siit), siis neid vahendeid oli bobi taltsutamiseks vaja ehk rohkem kui tavaliselt.

Living Proofi tootevalikut ette võttes ei pidanud ma tegelikult väga palju pead murdma, mida mul sealt vaja minna võiks, ning nii said kasutusse võetud No Frizz sarja kuuluvad šampoon, palsam ning soengukreem, samuti sügavhooldav mask (kuna ma sirgendan oma juukseid peale igat pesukorda) ja kuna ma seda teen, siis haarasin kindluse mõttes ka sirgendava ja silendava sprei.

Peale toodete paarinädalast kasutamist oli mul natuke raske mõista seda, kuidas ma ennem nendeta hakkama sain. Ma olin oma juuksurilt alati kurjustada saanud (tsau, Martin!), kui ma enne sirgendamist oma juustele vahendit ei pane, ja nüüd ma saan aru, mida ta mulle tõestada üritas. Living Proofi Nourishing Styling Cream teeb selliseid imesid, et seda on isegi natuke raske kirjeldada, kuid peale sirgendamist ongi juuksed sellised nagu-juuksuri-juurest-tulles, ning ma absoluutselt mõistan, miks just see toode veenis Jennifer Anistoni Living Proofi kaasomanikuks hakkama. Ning olles nüüd kõiki valitud tooteid kasutanud pea kaks kuud, siis julgen öelda, et seda soengukreemi kasutan ma tõenäoliselt elu lõpuni.

Living Proofi kahusust tõrjuva šampooni ja palsamiga oli mind muidugi raskem hämmastada, sest olen siluvaid ja kahususevastaseid tooteid kasutanud aastaid ja aastaid, kuid tegelikult juba see, et šampooni-palsami-kombo oma töö ära teeb on igati kiiduväärt, sest mitmetelt sarnaseid lubadusi andvatelt paaridelt võibki seda ootama jääda.

Taastavat Restore Mask Treatment maski kasutan ma korra nädalas ning peale seda jäävad juuksed näiteks nii meeldivad, et soengukreemi justkui ei peakski panema – sirgendades jääb tulemus just täpselt selline, millega rahul olen, aga ma juba tunnen ette, et kui ma seda ei tee, siis kuskil mu juuksur kortsutab mu poole kulmu. Aga siis ma näiteks kasutangi Living Proofi siluvat spreid, kuid olge te hoiatatud, et selle doseerimisega on kerge liiale minna, seega tarbige mõõdukalt.

Mis puudub palju kõneainet tekitanud Living Proofi toodete hinda, siis siin on absoluutselt igaühe enda valik, kas ta on nõus selle väljamineku tegema või mitte. Mis on hea, on see, et Salon+’is (Eesti ametlik Living Proofi maaletooja) on mitmed Living Proofi tooted saadavalt ka travel size‘ina, mis tähendab seda, et tooteid saab soetada väiksema koguse kaupa (= väiksema hinnaga) ning alles siis otsustada, kas jääda brändile truuks või mitte. Mina olen täna omadega juba seal maal, kus ma olen nõus näiteks Living Proofi näol oma juustesse investeerima, sest katsetamist erinevate kaubamärkidega on jagunud juba küll ning vahelduseks tahaks sellest pidevalt otsingust ka puhata.

line

There’s nothing I love more than coming across a great product, and maybe giving a go to everything Jennifer Aniston suggests. So, for the past few months I have been using Living Proof hair care products and it seems that they have given me enough reason to share that fact here as well.

You see, my hair are absolutely not that easy to maintain. And for an owner of frizzy and naturally curly hair (see the photo proof here) who decides to get herself a long bob – good hair care products are vital. Good and straightening, to be exact. So this is where No Frizz range by Living Proof came in, and let me tell you – I absolutely understand why Living Proof Nourishing Styling Cream convinced Jennifer Aniston to become brand’s co-owner. This styling cream will probably stay with me till the end of times, or at least till the end of that time where I prefer my hair straight.

I also want to give credit to Living Proof No Frizz shampoo and conditioner because so many products promise to fight frizz without delivering the results, and luckily here it isn’t the case. And although Restore Mask Treatment makes the hair nourished and frizz-free enough I still suggest you use Straight Styling Spray before you turn up that heat on your hair straightener (but don’t over-spray it, just a little amount already does its magic). 

Photos of me: Sandra Palm

2 Comments

  1. Ma ise ka hädas tõrksate kahuste juustega ja need Living Proof tooted ammu silma jäänud ja niipalju kui lugenud olen, siis kes kord proovinud olnud, on rahule jäänud. Peab isegi nüüd sammud poe poole sättima ja ära proovima (:

    • Mul oli sama efekt – kui nii palju kiidetakse, siis peab ise ka ära proovima. Ja tasus ära!

      :)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *