EXPERIMENTING

Ma ei ole olnud just kõige agaram iluteemaliste postituste ja arvustuste tegija, ja seda sellel lihtsal põhjusel, et ma lihtsalt olen ääretult valiv oma ilutoodete osas. Samamoodi olen ma ääretult valiv, kui keegi ilukaubamärk teeb mulle ettepaneku koostööks. Suve lõpupoole võttis minuga ühendust selline bränd nagu EmerginC. Mõtlesin pikalt ja laialt, kuid ette laotud faktid ja klausel “saadaval apteekides” pani mind andma oma nõusolekut. Nüüd on olnud toodete testimiseks omajagu aega, seega õige hetk teha järeldused ja panna teele omad soovitused.

Esimene mulje: suhteliselt neutraalsed pakendid, aga samas põnevust tekitav tootesortiment – näiteks “mullidega” (ehk siis tegelikult näiteks kapseldatud C-vitamiini või retinooli-) seerumid ja silmaplaastrid, mida ma polnud varem kasutanud. Samuti väga meeldis, et proovimiseks saadeti EmerginC travel set, mis sisaldab endas väiksemas koguses ohtralt erinevaid tooteid. See set jõudis minuga mööda Eestit ja isegi Baltikumi rännata küll ja küll.

Parimad tooted: needsamad avapildil olevad silmaplaastrid, mille ma kasutasin nii agaralt ära, et ei jõudnud nende pakenditki üles pildistada. Esmalugemisel tunduvad lubadused kergelt liiast, kuid kui paned need laupäeva hommikul peale Tallinn Fashion Weeki pikale veninud järelpidu(sid) silmade alla, siis mingisuguse ime läbi kustutavad need kõik magamatuse jäljed. Väga meeldisid ka näomaskid, mille puhul tunned juba esimesest minutist, et midagi “toimub”.

Mis ei sobinud: proovimiseks saadud näokreemid olid minu naha jaoks ehk liiga paksu konsistentsiga ja seetõttu ma jätaks need ehk südatalvisesse aega.

Väärib kiidusõnu: “mullitavad” seerumid ei teinud näonahaga küll ilmaimesid, kuid täitsid kõik seerumi kriteeriumid ja kasutan need mõlemad rõõmuga lõpuni. Lisaboonuse annaks selle eest, et tooted on kirjeldustes omavahel ühendatud ning näiteks peale maski kasutamist leiad maski pakendilt info, millist kreemi või seerumit on soovitatav just peale seda maski peale kanda.

Kust saab: kõige suurem on valik emerginc.ee veebipoes, kuid tooted on saadaval ka suuremates Ülikooli Apteekides üle Eesti.

Kas jääb iluriiulile: silmaplaastrid kindlasti ja on oht, et mingil hetkel tabab ka igatsus mõne EmerginC näomaski järele.

One Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *