RUSTIC

Eelmist postitust jätkates – siis päevavalgus ikkagi vedas alt, aga õnneks leiutas keegi hea inimene kunagi fotovälgud.

Kes lugejatest kärsitumad, siis nemad kindlasti jõudsid New Rusticu kohta uurida kaubamärgi Facebooki leheküljelt. Kuigi üles postitatud preview fotodelt sai näha New Rusticu zero waste põhimõttel käsitööna valmivate käekottide valmistamise kunsti, siis tegelikult on bränd väljas ka vägagi “isuäratavate” vööde ja ehetega. Ja siit tuleb nüüd see magus osa.

New Rustic on nõus igati suure rõõmuga kinkima ühe vöö või ühe ehte ühele minu blogi lugejale. Loosis osalemiseks kirjuta aga kommentaaridesse, milline kolmest üles pildistatust variandist kõige ihaldusväärsem tundub – kas kahevärviline vöö, ühevärviline hall vöö või minu suurimaks lemmikuks osutunud kaelakee (mitte, et ma siin arvamusi kõigutada üritaks). Jäta kindlasti kommentaari postitades mulle ka oma e-maili aadress ja edasi teeb juba fortuuna oma töö. Võitja selgub täpselt nädala pärast, järgmisel kolmapäeval.

Vööd ja kaelakee: New Rustic / Vest: Britt Samoson

16 Comments

    • Well they do tast good but if they could kill you thats just horrible !!!s!!!!!!!o they should make a law about energy drinks make it a law

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *